przekładnia do podajnika

Produkcja przekładni z najwyższej jakości materiałów

Przekładnie od sprawdzonego producenta to gwarancja prawidłowej pracy wszelkiego rodzaju maszyn i to przez długie lata. Dlatego też oferujemy na sprzedaż wszelkiego typu przekładnie mechaniczne. Jako polski producent przekładni dbamy, aby nasze metody produkcyjne były zgodne ze wszelkimi normami oraz spełniały wymagające kryteria techniczne. Dzieje się tak, ponieważ wykorzystujemy metody produkcji charakteryzujące się maksymalną precyzją oraz jakością. W efekcie otrzymujemy różnego rodzaju przekładnie, takie jak reduktory i motoreduktory – osiowe oraz kątowe – wyposażone w wytrzymałe koła zębate. Zależnie od rodzaju pozwalają one na wykorzystanie w układach o dużych obciążeniach mechanicznych. Reduktory z modularnej serii DMKAB i DMR dostępne są w 7 wielkościach mechanicznych oraz bardzo zróżnicowanych trybach przełożeń, dzięki temu możemy zbudować przekładnie dostosowaną do wielu maszyn przemysłowych. W takich maszynach szczególnie często można spotkać się właśnie z reduktorem, ponieważ pozwala on zwiększyć wartość momentu obrotowego kosztem prędkości. Ponadto niewątpliwą zaletą przekładni jest to, że nadają się do długotrwałej pracy. Przekładnie od DUAL System to same możliwości – przekonaj się sam, co potrafią!

Różnorodne zastosowanie przekładni od DUAL System

Przekładnie to jedne z najczęściej stosowanych elementów w maszynach przemysłowych, pojazdach oraz wielu urządzeniach technicznych różnego przeznaczenia. Są one niezbędne wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność przeniesienia momentu obrotowego, ponieważ odpowiednio dobrana przekładnia wpływa na prawidłową pracę urządzeń. Doskonałym zastosowaniem elementów od DUAL System jest wykorzystanie ich jako przekładni do pieca z podajnikiem ślimakowym czy na ekogroszek. Przekładnie zębate mogą służyć także jako mechanizmy do maszyn rolniczych, np. jako element wyciągu obornika czy do maszyn przemysłowych oraz różnych urządzeń technicznych. Jako profesjonalny polski producent przekładni przyczyniamy się do powstawania wielu skomplikowanych projektów. Realizując takie zadania jak produkcja przekładni oraz ich sprzedaż, stawiamy na najwyższe standardy pracy.

Przekładnie do zadań specjalnych

Nasze przekładnie oferujemy wszystkim klientom z branży przemysłowej. Oferowane mechanizmy doskonale sprawdzają się zarówno w niewielkich instalacjach, np. w pojedynczych przenośnikach taśmowych, jak i w bardzo złożonych układach, odpowiadających za produkcję na dużą skalę. Mogą sprawdzić się jako przekładnie rolnicze oraz typowo przemysłowe – wszystko zależnie od wymagań klienta. Zdajemy sobie sprawę, że we wszystkich przypadkach liczy się nie tylko wydajność, lecz także niezawodność projektowanych układów. Wiemy, że w takich sytuacjach każda przekładnia – zębata z redukcją, prosta czy kątowa – musi wykazywać się dużą żywotnością oraz być idealnie spasowana z innymi elementami układów przemysłowych. Potrzebujesz takich części jak zębate przekładnie redukcyjne – walcowe, ślimakowe – bądź innego rodzaju mechanizmów? A może interesują Cię innego rodzaju rozwiązania umożliwiające przenoszenie siły napędu? Postaw na nasze produkty – jako polski producent przekładni pokażemy Ci, czym jest najwyższa jakość. Przekładnie zębate, rolnicze oraz do maszyn o innym zastosowaniu oferujemy w woj. lubuskim, w tym jesteśmy otwarci na klientów z miast takich jak Zielona Góra, Krosno Odrzańskie czy Kożuchów.

przekładnia do podajnika ślimakowego