przekładnia walcowo współosiowa

Przekładnie walcowe współosiowe DR

Tworzone przez nas przekładnie walcowe współosiowe to niezbędny element wielu maszyn, który zapewnia precyzyjne przełożenie momentu napędowego. Jako eksperci stawiamy na sprawdzone technologie zwiększające możliwości wykorzystania napędu. Nasze przekładnie posiadają wysoką wartość momentu obrotowego, dzięki czemu sprawdzą się w układach o znacznym obciążeniu. Ich odporny korpus odznacza się dużą żywotnością, która pozwala na długotrwałą pracę. Każda oferowana przez nas przekładnia walcowa współosiowa daje możliwość skonstruować wydajne przełożenie każdego napędu. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, która współosiowa przekładnia będzie odpowiednia dla Ciebie.

Rodzaje walcowych przekładni współosiowych

Projektując oraz konstruując różnego rodzaju przekładnie, wiemy, jak zapewnić zaplecze technologiczne nawet dużym inwestorom przemysłowym o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych. Wobec tego oferujemy elementy nie tylko odporne na duże obciążenia, lecz także o różnorodnych parametrach technicznych. Przekładnie walcowe współosiowe dostępne są w wersjach jedno- (6 wielkości), dwu- i trzystopniowych (13 wielkości). Znajdują one szerokie zastosowanie jako samodzielnie pracujące motoreduktory lub jako przekładnie „wstępne”, pozwalające zwielokrotniać przełożenie w innych typoszeregach przekładni (DK, DS, DF, jak również samych DR) oferowanych przez DUAL System. Każda współosiowa przekładnia naszej produkcji charakteryzuje się wytrzymałością oraz wysoką sprawnością. Dzięki zwartej budowie i dużej niezawodności przekładnie są bardzo popularnym rozwiązaniem na rynku budowy maszyn.

 • Szeroki zakres dostępnego momentu obrotowego.
 • Wysoka trwałość.
 • Możliwość zastosowania modułowego.

Parametry techniczne

 • Obroty wyjściowe n2 od 1,11 do 373 obr/min
 • Moment obrotowy do 19000Nm
 • Moc silnika P1: 0,12­-160kW

wersje montażowe

Przekładnia walcowa z wałem

DR

Przekładnia walcowa z wałem zdawczym i mocowaniem łapowym.

Przekładnia współosiowo walcowa

DRF

Przekładnia walcowa z wałem zdawczym i mocowaniem kołnierzowym.

przekładnie walcowe współosiowe

DR.S

Przekładnia walcowa z wałem wejściowym i mocowaniem łapowym.

Do pobrania


  Zapytaj

  o przekładnię

  Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełne wsparcie przy doborze przekładni i silników elektrycznych, oraz odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

  Zapytaj

  o przekładnię

  Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełne wsparcie przy doborze przekładni i silników elektrycznych, oraz odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.