przekładnie walcowe z pełnym wałem

Przekładnie walcowez pełnym wałem

Wiemy, że aby skonstruować niezawodną maszynę, należy wykorzystywać odpowiednie komponenty. Produkując różnego rodzaju elementy niezbędne do pracy układów przemysłowych i nie tylko, stawiamy na pierwszorzędną jakość surowców oraz ich prawidłową obróbkę. W ten sposób otrzymujemy części o wyjątkowo dobrych parametrach. Mowa m.in. o szeroko stosowanych przekładniach walcowych. Sprawdzą się one w wielu maszynach, w których zależy nam na precyzyjnym przeniesieniu momentu obrotowego w tej samej osi. Ponadto przekładnie walcowe są produkowane także w wariantach wielostopniowych lub wielorzędowych.

Wszechstronne przekładnie walcowe

Oferujemy niezawodne rozwiązania mechaniczne, które przydać się mogą w wielu przypadkach. Wśród najczęściej zamawianych elementów znajdują się przekładnie walcowe z pełnym wałem oraz płaskie – o zębach prostych bądź skośnych. Każda, niezależnie od rodzaju, jest w stanie skutecznie pracować w wymagających warunkach. Jeśli obciążenie jest stałe, przekładnia może funkcjonować nawet przez kilkanaście godzin na dobę. Wszystko zależy jednak od odpowiedniego doboru walcowych przekładni zębatych do projektowanej maszyny przemysłowej. Nasze przekładnie walcowe charakteryzują się dużą wytrzymałością i precyzją wykonania, w związku z czym wykorzystywane są do przekazywania ruchu obrotowego oraz napędu w najróżniejszych mechanizmach precyzyjnych w wielu branżach.

Przekładnie DUAL System – niezawodność i trwałość

Każda proponowana przez nas zębata przekładnia walcowa charakteryzuje się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, analizowanymi przez naszych inżynierów. Wykorzystana w odpowiednio zaprojektowanym układzie jest w stanie służyć przez wiele lat. Uszkodzenia przekładni zębatych wynikają przede wszystkim z nieprawidłowo skalibrowanych maszyn oraz z niestosowania się do dopuszczalnych obciążeń mechanicznych, a nie z ich specyfikacji. Tyczy się to również rodzajów oleju – wszystko wskazane jest w dołączonych kartach technicznych urządzeń. Przekładnia walcowa – prosta, płaska czy innego rodzaju, np. walcowo-ślimakowa – pozwala na zastosowanie w większości konstrukcji przemysłowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na niezawodność od DUAL System – każda walcowa przekładnia jest przygotowywana z taką samą dokładnością i precyzją!

przekładnie walcowe płaskie