silnik_elektryczny_2021

Najlepszej klasy 3-fazowesilniki elektryczne

Trójfazowy silnik elektryczny to niepozorny wynalazek, który wydatnie wpłynął m.in. na specyfikę światowej produkcji przemysłowej. Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom sprawdzone silniki elektryczne z reduktorem i przekładnią ślimakową. Asortyment Dual System skierowany jest nie tylko do różnego rodzaju przemysłowców, ale też do rolników czy majsterkowiczów. Nasze silniki elektryczne z motoreduktorem nadają się także do chociażby maszyn rolniczych. Dzięki wysokiej klasy materiałom i precyzji wykonania oferowane przez nas trzyfazowe silniki elektryczne charakteryzują się ponadprzeciętną wydajnością oraz wysoką kulturą pracy. Zgodność z normami IE2, IE3, a także szeroki wybór modeli i akcesoriów sprawiają, że zasilane prądem stałym silniki elektryczne z reduktorem są doskonałym uzupełnieniem przekładni Dual System.

Sprawdzone silniki elektryczne prądu zmiennego

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze elektryczne silniki przemysłowe, do maszyn przemysłowych i rolniczych? Jako oficjalny partner firmy Moll Motor w ofercie posiadamy silniki indukcyjne klatkowe o mocy od 90 W do 2900 kW oraz napięciu zasilania od 24 V-10 kV. Wykorzystujemy pierwszej próby blachy laminowane, syntetyczną żywicę czy doskonałe aluminium, miedź oraz stal. Staramy się, aby nasz asortyment był odpowiednio zróżnicowany, dlatego oferujemy silniki trójfazowe przystosowane do różnych rodzajów napięć oraz jednofazowe w wersji z kondensatorową fazą rozruchową lub tylko z kondensatorem pracy (do pracy w aplikacjach pompowo-wentylatorowych). Na Państwa życzenie możemy wyposażyć silniki w hamulce, encodery, czujniki rezystancyjne PTC, czujniki bimetaliczne PTO, czujniki łożysk lub uzwojeń PT100, grzałki antykondensacyjne, dodatkowe uszczelnienie IP56/65. Do oferowanych przez nas produktów udostępniamy dokumentacje techniczne oraz modele trójwymiarowe.

Przekonaj się, że proponujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości urządzenia oraz tym samym dbamy o silnik każdej maszyny. Dostępny w DUAL system silnik elektryczny bądź falownik sprawdzi się w 100% w każdych warunkach. Silniki elektryczne jesteśmy w stanie zaproponować mieszkańcom woj. lubuskiego, a dokładniej miast takich jak Świebodzin, Nowa Sól czy Zielona Góra.


    Zapytaj

    o silnik

    Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełne wsparcie przy doborze przekładni i silników elektrycznych, oraz odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.